Ankara 13/27 °C
İstanbul 19/25 °C
İzmir 15/26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı
Hacettepe Üniversitesine personel alınacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için gerekli bilgiler sizlere sunulmuştur.
10 Şubat 2008 Pazar 15:17
KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak her bir unvan için boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunun beş katına kadar aday arasından Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri tarafından yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınav başansı sırasına göre yerleştirme yapılacaktır.


KADRO UNVANI SAYI
Hemşire 22


Eczacı* 1


Fizyoterapist 4


Sağlık Fizikçisi 1


Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar Bölümü) 2


Sağlık Teknikeri (Radyoterapi Bölümü) 1


Sağlık Teknikeri (Biyomedikal Teknikeri) 3


Büro Personeli** (Ön Lisans) 7


Büro Personeli** (Lisans) 3


*Eczacı kadrosu için KPSS sınavına katılmış olmak koşulu aranmamaktadır.
**Büro Personeli kadrosu için hem 2 yıllık ön lisans düzeyinde hem de 4 yıllık lisans düzeyinde personel istihdamı söz konusudur ve öğrenim düzeyine göre KPSS puan sıralaması yapılacaktır.


ARANILAN GENEL KOŞULUR:


(l)Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,


(2)Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtlan adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak, (3)Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, (4)Alım yapılacak branşlarda belirlenen fakülte veya yüksek okullardan mezun olmak, (S)Yapılacak sınavlarda başanlı olmak, (6)1 Şubat 1978 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak.


ÖĞRENİMLE İLGİLİ KOŞULUR


(1)Hemşireiik Kadrosu İçin; Hemşirelikte 4 Yıllık Lisans mezunu olmak ya da Sağlık Memurluğu Bölümü 4 Yıllık Lisans mezunu olmak,

(2)Eczacı Kadrosu İçin; Eczacılık Fakültesi mezunu olmak,


(3)Fizyoterapist Kadroları İçin; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu olmak,


(4)Sağlık Fizikçisi Kadrosu İçin; 4 Yıllık Rzrk Mühendisliği Usans mezunu ya da Nükleer Enerji Mühendisliği lisans mezunu olmak, tercihen Nükleer Bilimler üzerine yüksek lisans derecesine sahip olmak ve tercihen iyi derecede İngilizce bilmek (KPDS, ÜDS, TOEFL)


(5)Sağlık Teknikeri Kadrosu İçin; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Bölümü mezunu olmak ve Radyoterapi Bölümü mezunu olmak,


(6)Biyomedikal Teknikeri Kadrosu İçin; Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü mezunu olmak,


(7)Büro Personeli Kadrosu İçin; (sekreter unvanı için) 2 yıllık Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü veya Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü mezunu olmak ve (memur unvanı için) Sağlık İdaresi, Sağlık Kurumlan İşletmeciliği, Sağlık Kurumlan Yöneticiliği ve Sağlık Yönetimi mezunu olmak.


BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ ve ZAMANI


(1)2004 ve 2006 yıllannda yapılmış KPSS sınavından ön lisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3 sinav sonuç belgesinin aslı ve fotokopisi (mezun olunan / olunacak bölüm alanında İstenen öğrenim düzeyinin yazması gerekmektedir), diplomanın aslı ve fotokopisi ve fotoğraflı özgeçmişte birlikte Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Sıhhiye Yerleşkesi C Katı İnsan Kaynakları Koordinatöriüğü'ne ilan tarihinden itibaren i5 gürriçind başvurmaîan gerekmektedir.


(2)Adaylann posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.


(3)Başvuru için İstenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adaylann müracaatlanna işlem yapıfrnayacaktr.


(4)Adaylann puan sıralaması yapılacaktır ve bu kritere göre yazılı ve/veva sözlü sınava katılacak adayların bilgileri ilan bitim tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içinde www.hacettepe.com.tr web adresinde yayınlanacaktır.

(5)Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.hacettepe.com.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
FOTO GALERİ
DÜNDEN KALANLAR
DOLAR
2,6135
EURO
2,8665
ALTIN
101,283
IMKB
80.549
Gazete Başlıkları