Ankara 14/27 °C
İstanbul 18/25 °C
İzmir 17/26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lise, Önlisans Adayları Dikkat
"EFSANE KİTAP" ÇIKTI.
01 Aralık 2009 Salı 17:23
LİSE, ÖNLİSANS ADAYLARI....
"EFSANE KİTAP" çıktı.  FİYATI 24.90 TL.

Yediiklim KPSS Genel Yetenek Genel Kültür kitabı, KPSS sınavına hazırlanan Lise ve Önlisans adaylarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
Sizlerinde bildiği gibi KPSS sınavında son yıllarda yapılan değişikliklerle sınav bilgi birikiminin yanısıra bilgiyi kullanma, yorum yapabilme yeteneğinide ölçer hale gelmiştir. İlgi alanındaki bütün gelişmeleri sürekli takip etmekte olan Yediiklim Yayıncılık bu değişiklikleri göz önünde tutarak sınava girecek Lise ve Önlisans adayları için "EFSANE KİTABI" çıkarmıştır.
Kitabımız çıkarılırken adaylarımızın hangi konularda başarısız olduğu uzmanlarımızca incelenmiş, başarısız olunan konular ve başarısızlık nedenleri ortaya çıkarılmıştır. Ardından kitabımız bu eksiklikleri giderecek şekilde hazırlanmış, her dersin litaretür çalışması yapılmış KPSS de çıkmış ve çıkması muhtemel konular ve soru tipleri kitapta yer almıştır. Dikkat çekici uyarı notları, tablolar ve çeşitli görseller konuların anlatımını pekiştirmektedir. Her ünite sonunda yer alan çözümlü ve cevaplı testler sınav formatına uygun olarak düzenlenmiştir.
Kitabımız gerek kendi kendine sınava hazırlanan adaylar için, gerekse bir eğitim kurumuna devam eden adaylar için tüm sorularına cevap bulabilecekleri vazgeçilmez bir kaynaktır.
Kitabımız 1078 sayfa olup Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Anayasa-Güncel Olaylar ve Çıkmış Sorular bölümlerinden oluşmaktadır. Her bölüm konu anlatımlı, konu sonlarında cevaplı ve çözümlü testleri olacak şekilde hazırlanmıştır.
YORUMLAR
yaprak test
ilyas göksal
lise önlisans adayları için haricen soru bankası veya çek kopar yaprak test ürünleriniz ne zaman çıkacak? YEDİİKLİM: Lise önlisans adaylarımız için Efsane Kitabımız, çözümlü denemelerimiz, soru bankalarımız mevcuttur. Yaprak testlerimizde kısa sürede hazır olacaktır.
05 Mart 2010 Cuma 00:52
SORU BANKASI
hakan uzun
önlisans soru bankası ne zaman çıkacak acaba. bilgi verirseniz sevinirim YEDİİKLİM: Yayınımız kısa süre sonra piyasaya çıkacaktır. Sitemizden duyurusu yapılacaktır.
28 Ocak 2010 Perşembe 01:09
EFSANE KİTAP
SERPİL
MERHABA;
EFSANE KİTABI İNTERNET DIŞINDA TEMİN EDEBİLECEĞİMİZ BİR YER VAR MI? HERHANGİ BİR KİTAPÇIDA SATILIRMI ACABA.. YEDİİKLİM: NT Mağazaları başta olmak üzere yayınlarımızı bütün seçkin kitabevlerinde bulabilirsiniz.
14 Aralık 2009 Pazartesi 15:24
FOTO GALERİ
DÜNDEN KALANLAR
DOLAR
2,6135
EURO
2,8665
ALTIN
101,283
IMKB
80.549
Gazete Başlıkları